آیا می خواهید مشتریان بیشتری داشته باشید؟

ثبت نام کنید

ایجاد ارتباط بین صنایع

با استفاده از سایت صنعت یابی می توانید با صنایع مرتبط با کسب و کار و صنعت خود در ارتباط باشید. از این طریق می توانید به تبادل اطلاعات با سایر همکاران بپردازید. همچنین می توانید به راحتی یک بانک اطلاعاتی از رقبای خود به دست آورید و استراتژی های شرکت خود را به گونه ای هدفمند سازید تا رقبا از شما پیشی نگیرند.

ایجاد ارتباط بین صنایع

معرفی صنایع و کسب و کارهای گوناگون

با عضویت در وب سایت صنعت یابی، کسب و کار ، محصولات و یا خدمات خود را به مشتریان حقیقی و حقوقی معرفی نمایید. وب سایت ما با پوشش چندین صنعت و کسب و کار مختلف سعی بر آن دارد تا به رونق صنعت و تسهیل فرآیند یافتن متخصصین در حوزه های مختلف کمک نماید.

معرفی صنایع و کسب و کارهای گوناگون

یافتن مشتری های جدید

وب سایت صنعت یابی به شما در جذب مشتریان جدید از طریق دنیای مجازی کمک شایانی خواهد نمود. همانطور که مستحضر هستید امروزه بیشتر مردم و حتی صنعتگران و صاحبان کسب و کار زمان زیادی را در شبکه های اجتماعی و وب سایت ها می گذرانند. گروه صنعت یابی با بهره گیری از تیمی حرفه ای به شما در یافتن مشتریان جدید اعم از حقیقی و حقوقی کمک خواهد کرد.

یافتن مشتری های جدید1

ما از طریق اینستاگرام، واتس اپ، تلگرام و وب سایت خود شما را به مشتریان بالقوه معرفی می نماییم. از این طریق با مشتریان جدید آشنا می شوید و همچنین بسیاری از افراد و شرکت ها که برای انجام کاری نیاز به محصول یا تخصص شما دارند شما را به راحتی خواهند یافت.

یافتن مشتری های جدید2

مشاوره در امور بانکی

وب سایت صنعت یابی از کارشناسان زبده و با تجربه ای بهره می برد که با داشتن سابقه کار چندین ساله در بانکهایی نظیر بانک صنعت و معدن، بانک ملت و بانک رفاه کارگران می توانند شما را در زمینه نوشتن طرح های توجیهی، گرفتن وام های بانکی، مراحل ایجاد یک کارخانه و بسیاری مطالب مفید دیگر یاری رسانند.

جهت دربافت مشاوره اینجا کلیک کنید.

مشاوره بانکی

تبلیغات موثر صنایع

از طریق وب سایت صنعت یابی می توانید با هزینه ای قابل قبول تبلیغاتی موثر و هدفمند داشته باشید. زیرا بسیاری از اشخاص حقیقی و حقوقی که در وب سایت ما حضور دارند و درصنعت شما و یا صنایع وابسته فعالیت دارند از این طریق با شما آشنا خواهند شد. در نتیجه تبلیغات شما کاملا بازار هدف را نشانه خواهد گرفت.

تبلیغات موثر صنایع

آموزش صنایع مختلف

در وب سایت صنعت یابی بخشی جهت آموزش تعبیه شده است که با استفاده از آن می توانید مقالات و فیلم های آموزشی بسیار مفیدی در حیطه فعالیت خود بیابید.

آموزش صنایع مختلف

برخی مشتریان ما

با عضویت در وب سایت صنعت یابی بیشتر در جامعه بزرگ صنتگران و صاحبان کسب و کار شناخته شوید